Opis
TranslateDino Merlin potpis (signature)
Jastuk "Skoro će zima"
"Skoro će zima"
-
- +
Preporučeni proizvodi
Jastuk
"Krive karte"
Jastuk
Kako se piše ljubav, da li kao jedna riječ
Poster
"Mi"
Dekoracija za zid
"Idemo dalje sve do medalje"
Izuzetno sam zadovoljna uslugom! Iako je bila ogromna gužva i velika potražnja za kartama za koncert, radnici su ostali maksimalno profesionalni, smireni i ljubazni prema svima. Svakom kupcu su pristupili sa strpljenjem i osmijehom, što je zaista za svaku pohvalu u takvim stresnim situacijama. Svaka čast na trudu.
Dragom Magaza timu od srca zahvaljujem na predivnim proizvodima koji su mi uljepšali jedno posebno poglavlje u životu! Njihova ljubaznost,uslužnost i divna srca ne mogu se riječima opisati. To je sve pokazatelj njihove stručnosti i ljudskosti u isto vrijeme. Meni je Dino Merlin nešto posebno u srcu....To zna svatko tko me poznaje u dušu...Iz godine u godinu sve se dublje povezujem s tim čovjekom kroz njegove magijom pisane pjesme i emocije koje tako s lakoćom prenosi. Dino Merlin je za mene osobno poseban čovjek,njegov sam dokumentarac gledala u teškom periodu svog života ali mi je dao vjetar u leđa i dodirnuo točno u dušu... Kada sam "naišla" (iako bi prije rekla sudbinom došla) na Magazu skakala sam od sreće,a kada sam danas podigla paket moj je cijeli dan uljepšan. Hvala vam još jednom!
Divna radnja kojoj se uvijek rado vraćam, sva pitanja koja sam imala sam dobila odgovore od ljubaznog osoblja. Uvijek pronađem poklone koji unose radost i posebnu ljepotu u svakodnevnicu.
Najbolji i najprofesijonalniji u svakom pogledu,ponosni smo i sretni mi iz Sarajeva što imamo jednu takvu Magazu a i našeg Dinu Merlina.
Proizvodi savrseni,ali bez greske-savrseni! Do sada porucivao maskice,diskove a sada i jastui.Osoblje divno,usluzno,profesionalno! Malo je 5 zvezdica da Vas ocenim!!!
Magaza - čak i putem online narudžbe osjetite duh radnje, predusretljivost i dobru volju osoblja i miris nekih dobrih dana i vremena... Svake pohvale za divno osmišljene poklone koji će sigurno svakoga ostaviti bez teksta i sa osmijehom na licu... Brankica
Veliko hvala timu Magaza na iskrenoj ljubaznosti i profesionalnom pristupu. Osjeti se trud, posvećenost i želja da se svakom kupcu izađe u susret. ????
Ja sam već nekoliko puta poručivala iz Magaze..i zaista mogu da pohvalim njihovu ljubaznost, profesionalnost i kvalitet proizvoda. Svakom bi preporučila da poruči iz Magaze nešto po svom izboru, vjerujete, brzo će vam stići i bićete zadovoljni. Zaista visok nivo.
Edinstveni
Zelim da se zahvalim nevjerovatnom timu magaza.doo,na ljubaznosti,i susretljivosti. Narucila sam dvije narukvice "i ja imam tebe ružo moja"Ljubaznost,komunikacija i brza dostava sve po dogovoru ispostivano. Za nas dvije je to jako simbolicno,jer kad se moja ruza rodila sa down sindromom prije 14 godina,rekli su sa je ona trnje,i da nas ceka samo trnovit put,a ona bila najljepsi majkin pupoljak,a danas lijepa mirisna ruza.Otkad se rodila zovem je ruzo,zato smo jako sretne sto ovo mozemo da nosimo kao simbol nase borbe i ljubavi.Hvala jos jednom,lijep pozdrav od moje ????Esme i mame Almedine Svaki dobro❤️