Opis
Dino Merlin potpis (signature)
Jastuk "Sretno ti bilo, vilo, sve ti se pozlatilo"
"Sretno ti bilo, vilo, sve ti se pozlatilo"
-
- +
Preporučeni proizvodi
Jastuk
"Sretno ti bilo, vilo, sve ti se pozlatilo" (crni)
Jastuk
"Ti si izabrala mene, ja sam izabrao tebe"
Jastuk
“Zauvijek ovako”
Čestitka (razglednica) sa kovertom
"Sretno ti bilo, vilo, sve ti se pozlatilo"
Veoma profesionalan tim.usluga vrhunska brza dostava, proizvod vrhunski Odusevljena sam ???? hvala vam
Ugodno i pozitivno iskustvo! Magaza je mjesto gdje se uvijek osjećam dobrodošlo,sve je čisto, uredno i s posebnom toplinom. Osoblje je izuzetno profesionalno, kulturno i ljubazno, uvijek spremno pomoći i pružiti najbolju uslugu. Kupovina karata je brza, jednostavna i bez stresa, a cijeli tim ulijeva povjerenje,možete se u potpunosti osloniti na radnike i radnice Magaze. Atmosfera je uvijek vesela i pozitivna, što čini svaku posjetu pravim zadovoljstvom. Topla preporuka svima! ????
Naručio sam ploču online. Iman je bila jako prijatna i od velike pomoći.
Rijetko ljubazno osobolje bas sam osjetio pravi sarajevski duh gostoprimstva Posebno hvala preljubaznoj crvenokosoj djevojci
Magaza je mjesto koje posjećujem sa osmjehom i tim da će me dočekati sa osmjehom, i lijepom riječi... Uvijek imam osjećaj da sam dobrodošla bilo kad ????Jako profesionalni, i izuzetno ljubazni ???? Slobodno mogu reći da je to posebna radnja koja prije svega ima posebnu priču i dušu ✨️
Kako da ti kazem koliko te volim❤️
zdravoo, samo želim reći da ste jedna prije svega DIVNA radnja...ne samo zbog Dine...nego zbog osoblja koje uvijek ima osmijeh na licu, i poprave dan ✨️ Jako volim da udjem samo da pitam ,, kako ste? jeste se umorili? " Svi su jako ljubazni i nasmijani i jako profesionalni ???? Pogotovo za Koševo 5...pored stranice koja ne radi, oni su neumorno radili punom parom od samog otvaranja ✨️ PREDIVNI STE ! Magaza je jedno divno mjesto...nedan mir grada, i mjesto gdje znaš da bez obzira ko si...uvijek si dobrodošao/la ????
Odlični proizvodi, te još bolja usluga. Sve pohvale ????
Sve je zaista extra. Od radnje, proizvoda, kvalitete, osoblja i svega. Sve preporuke!❤️
Sve pohvale za ovu prelijepu radnju, toliko ljubavi je satkano da je prosto nevjerovatno! Takođe želim da pohvalim divne žene koje rade u njoj, uvijek nasmijane i sa puno ljubavi pružaju uslugu. Obožavam Dina Merlina i kada uvijek dodjem u posjeti Sarajeva nemoguće je da ne dođem kod njih ! Samo tako nastavite i neka živi ljubav i dobri ljudi! ❤️❤️❤️❤️ Pozdrav iz Crne gore ????