Opis
TranslateDino Merlin potpis (signature)
Kišobran "Sarajevo, divno mjesto, lijepo, gizdavo"
"Sarajevo, divno mjesto, lijepo, gizdavo"
-
- +
Preporučeni proizvodi
Kišobran
"Smijehom strah pokrijem"
Maska za telefon
"Sarajevo, divno mjesto, lijepo gizdavo"
Jastuk
"Sarajevo, divno mjesto, lijepo gizdavo"
Kišobran na temu muzike
Violinski ključ
Divna radnja kojoj se uvijek rado vraćam, sva pitanja koja sam imala sam dobila odgovore od ljubaznog osoblja. Uvijek pronađem poklone koji unose radost i posebnu ljepotu u svakodnevnicu.
Magaza je mjesto koje posjećujem sa osmjehom i tim da će me dočekati sa osmjehom, i lijepom riječi... Uvijek imam osjećaj da sam dobrodošla bilo kad ????Jako profesionalni, i izuzetno ljubazni ???? Slobodno mogu reći da je to posebna radnja koja prije svega ima posebnu priču i dušu ✨️
Odlična saradnja. Narudžbina lepo i sigurno upakovana. Preporuka.
Muzički shop gdje možete kupiti odličnu opremu cd ulaznice i ostale suvenire čarobnjaka. Sve pohvale za uslužno osoblje koje uvijek da odličan svijet i uvijek se potrudi oko kupaca usluga . Svako dobro
Dobrý večer, chtěl jsem navštívit obchod Díno Merlina, jelikož jej též občas poslouchám a k Bosně a Hercrgovině jeho hlas patří a jeho písně jsou nádherné. Děkuji, že jsem mohl navštívit Vas Mazaga obchod a zakoupit CD s největšími hity. Doma v Čechách a na cestách bude jeho hlas připomínat mista, kam se vracime 3-4x krát do roka. ... ????????????????????❤️
Super iskustvo s online narudžbom. Osoblje je izuzetno ljubazno i profesionalno. Sve je pažljivo i sigurno upakovano da se ne ošteti. Zaista rijetko kvalitetna i brza usluga, topla preporuka.
Ne znam sta bih ocjenila sa vecom ocjenom, kvalitet ili uslugu. Narudzba je bila za manje od 24 casa na mojoj adresi i bas onakva kakvu sam i narucila. Rado cu opet poruciti od ovih divnih ljudi. Sve pohvale za Magaza team ❤️
Svaka čast,sve pohvale i sve preporuke za predivnu stranicu i ove divne ljude❤️????
Ne postoji riječ kojom bi opisao trud i zalaganje kolektiva Magaze za rješavanje problema koji sam imao sa BH poštom u vezi dostave Ovom prilikom bi im se zahvalio od srca na svemu što su učinili i želim im mnogo zdravlja, sreće i ljubavi... ❤️❤️????????????????
Zelim da se zahvalim nevjerovatnom timu magaza.doo,na ljubaznosti,i susretljivosti. Narucila sam dvije narukvice "i ja imam tebe ružo moja"Ljubaznost,komunikacija i brza dostava sve po dogovoru ispostivano. Za nas dvije je to jako simbolicno,jer kad se moja ruza rodila sa down sindromom prije 14 godina,rekli su sa je ona trnje,i da nas ceka samo trnovit put,a ona bila najljepsi majkin pupoljak,a danas lijepa mirisna ruza.Otkad se rodila zovem je ruzo,zato smo jako sretne sto ovo mozemo da nosimo kao simbol nase borbe i ljubavi.Hvala jos jednom,lijep pozdrav od moje ????Esme i mame Almedine Svaki dobro❤️