Opis
TranslateDino Merlin potpis (signature)
Maska za telefon "Dođi, samo dođi"
"Dođi, samo dođi"
Varijacija po želji
-
Crna
-
Prozirna/transparentna
Model po želji
Ukoliko naručujete prozirnu masku, upišite boju svog telefona kako bismo mogli prilagoditi boju dizajna.
-
- +
Preporučeni proizvodi
Naušnice
"Dođi"
Ogrlica s potpisom
"Dođi"
Narukvica sa potpisom (red)
"Dođi"
Maska za telefon (Xiaomi Redmi Note 12 Pro)
"Zauvijek ovako"
Magaza - čak i putem online narudžbe osjetite duh radnje, predusretljivost i dobru volju osoblja i miris nekih dobrih dana i vremena... Svake pohvale za divno osmišljene poklone koji će sigurno svakoga ostaviti bez teksta i sa osmijehom na licu... Brankica
Nice talk with the owner!
Dragom Magaza timu od srca zahvaljujem na predivnim proizvodima koji su mi uljepšali jedno posebno poglavlje u životu! Njihova ljubaznost,uslužnost i divna srca ne mogu se riječima opisati. To je sve pokazatelj njihove stručnosti i ljudskosti u isto vrijeme. Meni je Dino Merlin nešto posebno u srcu....To zna svatko tko me poznaje u dušu...Iz godine u godinu sve se dublje povezujem s tim čovjekom kroz njegove magijom pisane pjesme i emocije koje tako s lakoćom prenosi. Dino Merlin je za mene osobno poseban čovjek,njegov sam dokumentarac gledala u teškom periodu svog života ali mi je dao vjetar u leđa i dodirnuo točno u dušu... Kada sam "naišla" (iako bi prije rekla sudbinom došla) na Magazu skakala sam od sreće,a kada sam danas podigla paket moj je cijeli dan uljepšan. Hvala vam još jednom!
Sve pohvale za ovu prelijepu radnju, toliko ljubavi je satkano da je prosto nevjerovatno! Takođe želim da pohvalim divne žene koje rade u njoj, uvijek nasmijane i sa puno ljubavi pružaju uslugu. Obožavam Dina Merlina i kada uvijek dodjem u posjeti Sarajeva nemoguće je da ne dođem kod njih ! Samo tako nastavite i neka živi ljubav i dobri ljudi! ❤️❤️❤️❤️ Pozdrav iz Crne gore ????
Brza dostava putem web shopa
Proizvodi savrseni,ali bez greske-savrseni! Do sada porucivao maskice,diskove a sada i jastui.Osoblje divno,usluzno,profesionalno! Malo je 5 zvezdica da Vas ocenim!!!
Veoma sam se radovao kada sam prvi put posjetio stranicu Sarajevskog muzickog shopa Magaza. Vec pregledavajuci sta sve ima u ponudi, toliko je muzickog sadrzaja da se moze reci da shop kao sto je Magaza lijep primjer posvecenosti muzickoj umjetnosti. Narocito me obradovalo da se moze naci starih Lp ploca, kao sto je npr, album Divljih jagoda, motori iz 1982.godine u luksuznom izdanju. Pa dosta najkvalitetnijih izdanja cd ova nase Bosanske sevdalinke, vrlo vrijedne kolekcije nasih bosanskih doajena sevdalinke. Ocuvanje kulturne bastine koja je posebno bogata kod nas u Bosni. Drugo sto se mogu naci cd ovi najboljih muzickih stvaralaca sa Balkana, lijepe kolekcije od Olivera, Cole, Merlina, Harija, Josipe lisac, Bijelog dugmeta I mnogih, mnogih najzacajnijih muzickih ostvarenja. I na kraju sto me isto obradovalo da su muzickom shop Magaza svi uposleni vrlo ljubazni, profesionalni da imam samo rijeci pohvale. Velika je stvar da u Bosni I hercegovini imamo takav muzicki shop Koji nista ne zaostaje za svjetskim muzickim shopovima. Svjetski, a nasi. Puno uspjeha u buducnosti zelim shopu Magaza, da Nas I ubuduce obradujete novim izdanjima cd ova,ploca I svega vezano za muziku...
Sve preporuke za Magazu, a posebno za zaposlene. Imala sam situaciju da sam iz Srbije naručila malo veći paket, istog dana me je pozvala jako prijatna radnica da mi kaže da je vrlo moguće da imam jako visoku carinu za taj paket i pokušala da mi pomogne sa par predloga kako možemo da rešimo situaciju. Na kraju sam odlučila da ipak odustanem od porudžbine i oni su mi bez ikakvih problema vratili novac koji sam uplatila. Ono što me je oduševilo je to što uopšte nisu morali da me upozoravaju na carinu nego da samo pošalju paket. Dolazim na koncert u avgustu i jedva čekam da Vas upoznam i uživo. Hvala Vam na divnoj komunikaciji,saeadnji i na strpljenju sa mnom.
Rado posjecujem Magazu.???????? Ponuda, ljubazno i profesionalno osoblje, koje Vas doceka sa osmjehom i vrhunskom uslugom, cini ovo mjesto posebnim u nasem gradu????????
Danas sam po prvi put posjetio magazu moram reći da sam ostao oduševljen ponudom ploča. Uspio sam kupiti ploču koju odavno tražim a radnica je bila veoma susretljiva i ljubazna. Sad je u pitanju kad opet doci ????