Opis
Dino Merlin potpis (signature)
Maska za telefon "Čemu vakat, tome je i vrijeme"
"Čemu vakat, tome je i vrijeme"
Varijacija po želji
-
Crna
-
Prozirna/transparentna
Model po želji
Ukoliko naručujete prozirnu masku, upišite boju svog telefona kako bismo mogli prilagoditi boju dizajna.
-
- +
Preporučeni proizvodi
Čestitka (razglednica) sa kovertom
"Čemu vakat, tome je i vrijeme"
Rokovnik (notes)
"Čemu vakat, tome je i vrijeme"
Zidni sat
"Čemu vakat, tome je i vrijeme"
Maska za telefon (Xiaomi Redmi Note 12 Pro)
"Zauvijek ovako"
Ekipa iz Magaze za čistu 10 ,ponosna na Magazu i njene uposlenike????❤️
Magaza - čak i putem online narudžbe osjetite duh radnje, predusretljivost i dobru volju osoblja i miris nekih dobrih dana i vremena... Svake pohvale za divno osmišljene poklone koji će sigurno svakoga ostaviti bez teksta i sa osmijehom na licu... Brankica
Sve pohvale za ekipu Magaze!????
Sve pohvale za Magazu! To je čarobni kutak u starom dijelu grada kraj kojeg ne možete proći, a da vas ne privuče zvuk pjesama Dine Merlina koje počnete pjevušiti. Izlog je uvijek uređen sa posebnim ukusom, a ambijent Magaze besprijekoran. Sa uživanjem biram poklone iz širokog asortimana, uz podršku izuzetno ljubaznog i susretljivog osoblja! Rado ga preporučujem prijateljima koji su u posjeti Sarajevu!
Hvala ljubaznom osoblju Magaze,divni ste ❣️ Veliki poljubac i srce za Dinu od Nađe.Jedva čekamo koncert ❤️
Veliko hvala timu Magaza na iskrenoj ljubaznosti i profesionalnom pristupu. Osjeti se trud, posvećenost i želja da se svakom kupcu izađe u susret. ????
Šta reći,nego oduševljena slikom. Odrasla uz pjesme tj stihove Dine Merlina. Hvala što postojite.lp
Veoma profesionalan tim.usluga vrhunska brza dostava, proizvod vrhunski Odusevljena sam ???? hvala vam
Pošiljka stigla za jedan dan, kako je i dogovoreno. Zadovoljstvo je naručiti kvalitetne i unikatne proizvode sa stranice. Sve pohvale za profesionalnost i ekspeditivnost. Hvala "Magaza"
Izuzetno sam zadovoljna uslugom! Iako je bila ogromna gužva i velika potražnja za kartama za koncert, radnici su ostali maksimalno profesionalni, smireni i ljubazni prema svima. Svakom kupcu su pristupili sa strpljenjem i osmijehom, što je zaista za svaku pohvalu u takvim stresnim situacijama. Svaka čast na trudu.