Opis
TranslateDino Merlin potpis (signature)
Narukvica sa stihom po želji uz originalni potpis Dino Merlin "Mi"
"Mi"
Varijacija po želji
-
Crna
-
Pink
-
Plava
Model po želji
-
- +
Preporučeni proizvodi
Broš "Mi"
Dino Merlin
Narukvica s potpisom
"Mi"
Ručni sat s personaliziranom gravurom
Dino Merlin / Black Unisex
Dino Merlin'in küçük ve sempatik Magaza'sı. Kendisini de görebilmek umuduyla bir kaç kez uğradım ancak şanssızdım, denk gelemedim. Mağazada Dino Merlin albümleri ve hediyelik pek çok eşya çeşidi bulabilirsiniz. Bende bir adet ajanda ve kalem aldım. Tekrar Bosna'ya geleceğim ve tekrar Magaza'ya uğrayacağım. Sevgilerle.
Proizvodi savrseni,ali bez greske-savrseni! Do sada porucivao maskice,diskove a sada i jastui.Osoblje divno,usluzno,profesionalno! Malo je 5 zvezdica da Vas ocenim!!!
Veliko hvala timu Magaza na iskrenoj ljubaznosti i profesionalnom pristupu. Osjeti se trud, posvećenost i želja da se svakom kupcu izađe u susret. ????
Brzi i veoma profesionalni. Za manje od 24 h pošiljka stigla.
Magaza je mjesto koje posjećujem sa osmjehom i tim da će me dočekati sa osmjehom, i lijepom riječi... Uvijek imam osjećaj da sam dobrodošla bilo kad ????Jako profesionalni, i izuzetno ljubazni ???? Slobodno mogu reći da je to posebna radnja koja prije svega ima posebnu priču i dušu ✨️
Ja neću postaviti slike onoga što sam sve kupio u Magazi,od poklona,nakita,ukrasa...ali ću postaviti dvije slike i citirati D.Merlina sa jednog starog koncerta..."Ja znam da dok je vas,da će još 1000 godina Bosnom Behar beharati "! P.S. Hvala porodici Dervišhalidović na lijepom poklonu!
Najbolji fan shop koji sam vidio i posjetio. Uređen prostor, odličan i kreativan izbor suvenira. Vrhunsko osoblje, jako susretljivo i uvijek spremni objasniti i pomoći. Jednostavno odlično. Bravo za Tim Magaza
Zelim da se zahvalim nevjerovatnom timu magaza.doo,na ljubaznosti,i susretljivosti. Narucila sam dvije narukvice "i ja imam tebe ružo moja"Ljubaznost,komunikacija i brza dostava sve po dogovoru ispostivano. Za nas dvije je to jako simbolicno,jer kad se moja ruza rodila sa down sindromom prije 14 godina,rekli su sa je ona trnje,i da nas ceka samo trnovit put,a ona bila najljepsi majkin pupoljak,a danas lijepa mirisna ruza.Otkad se rodila zovem je ruzo,zato smo jako sretne sto ovo mozemo da nosimo kao simbol nase borbe i ljubavi.Hvala jos jednom,lijep pozdrav od moje ????Esme i mame Almedine Svaki dobro❤️
Brza dostava putem web shopa
Sve pohvale,hvala vam❤️