Opis
TranslateDino Merlin potpis (signature)
Rokovnik (notes) "Mi" (razne boje)
"Mi" (razne boje)
Varijacija po želji
-
Pink
-
Plava
-
Zelena
-
- +
Preporučeni proizvodi
Maska za telefon
"Mi smo ljubav što se sakriti ne može"
Premium rokovnik (notes)
"Neka bude Đula"
Premium rokovnik (notes)
"Uvijek si bila posebna"
Premium rokovnik (notes)
"Ti si izabrala mene, ja sam izabrao tebe"
Brza narudžba, telefonski dogovor oko detalja. Gospođa sa telefona izrazito strpljiva i ljubazna. S obzirom da je isporuka iz druge države, sve je došlo brzo i po dogovoru. Sat je prekrasan, dodatna gravura daje poseban štih. Velika preporuka za stranicu i njihove djelatnike!! Pozdrav iz Hrvatske :)
Sve što naš Dino dotakne postaje vrhunsko. Hvala ti Dino! Hvala Ti Bože što našoj Bosni dade Dinu ❤️
Magaza - čak i putem online narudžbe osjetite duh radnje, predusretljivost i dobru volju osoblja i miris nekih dobrih dana i vremena... Svake pohvale za divno osmišljene poklone koji će sigurno svakoga ostaviti bez teksta i sa osmijehom na licu... Brankica
Odlična saradnja. Narudžbina lepo i sigurno upakovana. Preporuka.
Šta reći,nego oduševljena slikom. Odrasla uz pjesme tj stihove Dine Merlina. Hvala što postojite.lp
Odlični proizvodi, te još bolja usluga. Sve pohvale ????
Naručio sam ploču online. Iman je bila jako prijatna i od velike pomoći.
zdravoo, samo želim reći da ste jedna prije svega DIVNA radnja...ne samo zbog Dine...nego zbog osoblja koje uvijek ima osmijeh na licu, i poprave dan ✨️ Jako volim da udjem samo da pitam ,, kako ste? jeste se umorili? " Svi su jako ljubazni i nasmijani i jako profesionalni ???? Pogotovo za Koševo 5...pored stranice koja ne radi, oni su neumorno radili punom parom od samog otvaranja ✨️ PREDIVNI STE ! Magaza je jedno divno mjesto...nedan mir grada, i mjesto gdje znaš da bez obzira ko si...uvijek si dobrodošao/la ????
Kad bih mogla dat 10 zvijezdica, dala bih. Toliko su uljudni, ljubazni, uvijek dostupni i raspolozeni. Paket je stigao u najkracem mogucem vremenu, predivno zapakiran, neostecen. Divni ste! Preporucujem svima, koji se premisljaju o narudzbu da ju naprave, necete pozaliti! ♥️♥️♥️
Sve pohvale za ovu prelijepu radnju, toliko ljubavi je satkano da je prosto nevjerovatno! Takođe želim da pohvalim divne žene koje rade u njoj, uvijek nasmijane i sa puno ljubavi pružaju uslugu. Obožavam Dina Merlina i kada uvijek dodjem u posjeti Sarajeva nemoguće je da ne dođem kod njih ! Samo tako nastavite i neka živi ljubav i dobri ljudi! ❤️❤️❤️❤️ Pozdrav iz Crne gore ????