Opis
Dino Merlin potpis (signature)
Poster "Sretno ti bilo, vilo, sve ti se pozlatilo"
"Sretno ti bilo, vilo, sve ti se pozlatilo"
-
- +
Preporučeni proizvodi
Ogrlica sa potpisom
"Sretno ti bilo, vilo, sve ti se pozlatilo"
Jastuk
"Sretno ti bilo, vilo, sve ti se pozlatilo" (crni)
Čestitka (razglednica) sa kovertom
"Sretno ti bilo, vilo, sve ti se pozlatilo"
Poster
"Aj, mene majka jednog ima"
Ja sam već nekoliko puta poručivala iz Magaze..i zaista mogu da pohvalim njihovu ljubaznost, profesionalnost i kvalitet proizvoda. Svakom bi preporučila da poruči iz Magaze nešto po svom izboru, vjerujete, brzo će vam stići i bićete zadovoljni. Zaista visok nivo.
Izuzetna podrška, pomoć pri poručivanju, pravovremena pomoć, stvarno za primer, od prvog kontakta do isporučivanja proizvoda. Primer za sve ostale kako online ppručivanje i podrška treba da izgledaju. Sve preporuke!
Svaka čast,sve pohvale i sve preporuke za predivnu stranicu i ove divne ljude❤️????
Sve što naš Dino dotakne postaje vrhunsko. Hvala ti Dino! Hvala Ti Bože što našoj Bosni dade Dinu ❤️
Magaza je jedna od onih radnji u koje uvijek rado svratimo kada tražimo poklon za nekoga. Izbor je zaista lijep i drugačiji, a osoblje top – ljubazni i prijatni, uvijek nasmijani i spremni pomoći. ❤️????
Pošiljka stigla za jedan dan, kako je i dogovoreno. Zadovoljstvo je naručiti kvalitetne i unikatne proizvode sa stranice. Sve pohvale za profesionalnost i ekspeditivnost. Hvala "Magaza"
Ja neću postaviti slike onoga što sam sve kupio u Magazi,od poklona,nakita,ukrasa...ali ću postaviti dvije slike i citirati D.Merlina sa jednog starog koncerta..."Ja znam da dok je vas,da će još 1000 godina Bosnom Behar beharati "! P.S. Hvala porodici Dervišhalidović na lijepom poklonu!
Vrhunski shop. Izuzetno ljubazno osoblje, kvalitetna roba. Sve u svemu fenonenalno iskustvo i topla preporuka svima, a posebno ljubiteljima kvalitetne muzike, da posjete Magazu obavezno.
zdravoo, samo želim reći da ste jedna prije svega DIVNA radnja...ne samo zbog Dine...nego zbog osoblja koje uvijek ima osmijeh na licu, i poprave dan ✨️ Jako volim da udjem samo da pitam ,, kako ste? jeste se umorili? " Svi su jako ljubazni i nasmijani i jako profesionalni ???? Pogotovo za Koševo 5...pored stranice koja ne radi, oni su neumorno radili punom parom od samog otvaranja ✨️ PREDIVNI STE ! Magaza je jedno divno mjesto...nedan mir grada, i mjesto gdje znaš da bez obzira ko si...uvijek si dobrodošao/la ????
Nice talk with the owner!