Opis
TranslateT-shirt (majica) "Na vrhu uvijek ima mjesta"
"Na vrhu uvijek ima mjesta"
Veličina
Tabela veličina- XL
- XXL
Preporučeni proizvodi
Maska za telefon
"Na vrhu uvijek ima mjesta"
Poklon pakovanje
Dino Merlin Collection Box
T-shirt (majica)
"Na vrhu uvijek ima mjesta"
T-shirt (majica)
"Nije sreća para puna vreća"
podrška od srca, sve kvalitetno i provjereno
Kao veliki fan Dine Merlina samom posjetom u Sarajevo prvo na redu je bilo doci bas u Vasu trgovinu .Na samom ulasku docekalo me veselo osoblje,u trgovini sviraju pjesme Dine Merlina ,nalazi se razno razni suveniri od ploca,rokovnika,privjesaka za kljuceve ili sl,šalica,jastuka itd koji su top izgledom ..Svaka preporuka za obici ????????
Veoma profesionalan tim.usluga vrhunska brza dostava, proizvod vrhunski Odusevljena sam ???? hvala vam
Zahvaljujem se na ukazanom povjerenju. Jako sam oduševljen uslugama Magaze Sarajevo. Želim što prije doći posjetit radnju i obradovat svoje bližnje nekim poklonom .❤️
Brza narudžba, telefonski dogovor oko detalja. Gospođa sa telefona izrazito strpljiva i ljubazna. S obzirom da je isporuka iz druge države, sve je došlo brzo i po dogovoru. Sat je prekrasan, dodatna gravura daje poseban štih. Velika preporuka za stranicu i njihove djelatnike!! Pozdrav iz Hrvatske :)
Zelim da se zahvalim nevjerovatnom timu magaza.doo,na ljubaznosti,i susretljivosti. Narucila sam dvije narukvice "i ja imam tebe ružo moja"Ljubaznost,komunikacija i brza dostava sve po dogovoru ispostivano. Za nas dvije je to jako simbolicno,jer kad se moja ruza rodila sa down sindromom prije 14 godina,rekli su sa je ona trnje,i da nas ceka samo trnovit put,a ona bila najljepsi majkin pupoljak,a danas lijepa mirisna ruza.Otkad se rodila zovem je ruzo,zato smo jako sretne sto ovo mozemo da nosimo kao simbol nase borbe i ljubavi.Hvala jos jednom,lijep pozdrav od moje ????Esme i mame Almedine Svaki dobro❤️
Proizvodi savrseni,ali bez greske-savrseni! Do sada porucivao maskice,diskove a sada i jastui.Osoblje divno,usluzno,profesionalno! Malo je 5 zvezdica da Vas ocenim!!!
Izuzetno sam zadovoljna uslugom! Iako je bila ogromna gužva i velika potražnja za kartama za koncert, radnici su ostali maksimalno profesionalni, smireni i ljubazni prema svima. Svakom kupcu su pristupili sa strpljenjem i osmijehom, što je zaista za svaku pohvalu u takvim stresnim situacijama. Svaka čast na trudu.
Sve pohvale za ovu prelijepu radnju, toliko ljubavi je satkano da je prosto nevjerovatno! Takođe želim da pohvalim divne žene koje rade u njoj, uvijek nasmijane i sa puno ljubavi pružaju uslugu. Obožavam Dina Merlina i kada uvijek dodjem u posjeti Sarajeva nemoguće je da ne dođem kod njih ! Samo tako nastavite i neka živi ljubav i dobri ljudi! ❤️❤️❤️❤️ Pozdrav iz Crne gore ????
Sve pohvale za shop! Komunikacija je bila odlična, proizvod vrhunskog kvaliteta i isporuka bez ikakvih problema. Topla preporuka svima.