Opis
TranslateDino Merlin potpis (signature)
T-shirt (majica) za djecu - 8 "Idemo dalje sve do medalje"
"Idemo dalje sve do medalje"
-
- +
Preporučeni proizvodi
Fascikla (mapa)
"Idemo dalje sve do medalje"
T-shirt (majica)
"Idemo dalje sve do medalje"
Poster s okvirom
"Sretno ti bilo, vilo, sve ti se pozlatilo"
Valencia klasična gitara
Bijela s torbom
U Sarajevo došla samo zbog prodavnice,u kojoj me je sačekala divna ljubazna žena... Sve pohvale
podrška od srca, sve kvalitetno i provjereno
Sve što naš Dino dotakne postaje vrhunsko. Hvala ti Dino! Hvala Ti Bože što našoj Bosni dade Dinu ❤️
Brza narudžba, telefonski dogovor oko detalja. Gospođa sa telefona izrazito strpljiva i ljubazna. S obzirom da je isporuka iz druge države, sve je došlo brzo i po dogovoru. Sat je prekrasan, dodatna gravura daje poseban štih. Velika preporuka za stranicu i njihove djelatnike!! Pozdrav iz Hrvatske :)
Brza dostava putem web shopa
Sve pohvale za ovu prelijepu radnju, toliko ljubavi je satkano da je prosto nevjerovatno! Takođe želim da pohvalim divne žene koje rade u njoj, uvijek nasmijane i sa puno ljubavi pružaju uslugu. Obožavam Dina Merlina i kada uvijek dodjem u posjeti Sarajeva nemoguće je da ne dođem kod njih ! Samo tako nastavite i neka živi ljubav i dobri ljudi! ❤️❤️❤️❤️ Pozdrav iz Crne gore ????
Great store and fantastic customer service
Ja neću postaviti slike onoga što sam sve kupio u Magazi,od poklona,nakita,ukrasa...ali ću postaviti dvije slike i citirati D.Merlina sa jednog starog koncerta..."Ja znam da dok je vas,da će još 1000 godina Bosnom Behar beharati "! P.S. Hvala porodici Dervišhalidović na lijepom poklonu!
Želim da pohvalim Magaza team..toliko su profesionalni, ljubazni, srdačni... Sve što sam poručila brzo mi je stiglo, proizvodi su im kvalitetni, ljepo upakovani. Najbolje iskustvo u kupovini, vjerujte mi. Svakom bi preporučila da posjeti Magaza shop. Moja iskustva su toliko pozitiva, da ću ih i lično posjetiti kad budem i Sarajevu. Sve pohvale, najiskrenije.
Magaza je mjesto koje posjećujem sa osmjehom i tim da će me dočekati sa osmjehom, i lijepom riječi... Uvijek imam osjećaj da sam dobrodošla bilo kad ????Jako profesionalni, i izuzetno ljubazni ???? Slobodno mogu reći da je to posebna radnja koja prije svega ima posebnu priču i dušu ✨️