Opis
TranslateDino Merlin potpis (signature)
T-shirt (majica) za djecu "Sarajevo, divno mjesto, lijepo, gizdavo"
"Sarajevo, divno mjesto, lijepo, gizdavo"
Veličina
Tabela veličina- 2
- 4
- 6
- 8
- 10
Preporučeni proizvodi
Ruksak
"Sarajevo, divno mjesto, lijepo, gizdavo"
Kišobran
"Sarajevo, divno mjesto, lijepo, gizdavo"
T-shirt (majica) za djecu
"Bosnom behar probeharao"
T-shirt (majica) za djecu
"Je l' Sarajevo gdje je nekad bilo"
Fantastična usluga kao i uvijek. Pošiljka stigla već naredni dan. Cd-i naravno novi i pažljivo zapakovani. Poseban detalj je da se naljepnice sa cijenama vrlo lako skidaju bez da se ošteti celofan na cd-u. Mogu samo da preporučim.
Sve pohvale za ovu prelijepu radnju, toliko ljubavi je satkano da je prosto nevjerovatno! Takođe želim da pohvalim divne žene koje rade u njoj, uvijek nasmijane i sa puno ljubavi pružaju uslugu. Obožavam Dina Merlina i kada uvijek dodjem u posjeti Sarajeva nemoguće je da ne dođem kod njih ! Samo tako nastavite i neka živi ljubav i dobri ljudi! ❤️❤️❤️❤️ Pozdrav iz Crne gore ????
Magaza - čak i putem online narudžbe osjetite duh radnje, predusretljivost i dobru volju osoblja i miris nekih dobrih dana i vremena... Svake pohvale za divno osmišljene poklone koji će sigurno svakoga ostaviti bez teksta i sa osmijehom na licu...
Magaza - čak i putem online narudžbe osjetite duh radnje, predusretljivost i dobru volju osoblja i miris nekih dobrih dana i vremena... Svake pohvale za divno osmišljene poklone koji će sigurno svakoga ostaviti bez teksta i sa osmijehom na licu... Brankica
Najbolji i najprofesijonalniji u svakom pogledu,ponosni smo i sretni mi iz Sarajeva što imamo jednu takvu Magazu a i našeg Dinu Merlina.
Veliko hvala timu Magaza na iskrenoj ljubaznosti i profesionalnom pristupu. Osjeti se trud, posvećenost i želja da se svakom kupcu izađe u susret. ????
Super iskustvo s online narudžbom. Osoblje je izuzetno ljubazno i profesionalno. Sve je pažljivo i sigurno upakovano da se ne ošteti. Zaista rijetko kvalitetna i brza usluga, topla preporuka.
U Sarajevo došla samo zbog prodavnice,u kojoj me je sačekala divna ljubazna žena... Sve pohvale
Sve pohvale za usluzno osoblje, rado se vracam u tu radnju da kupujem ????
Svaka čast,sve pohvale i sve preporuke za predivnu stranicu i ove divne ljude❤️????