Opis
Dino Merlin potpis (signature)
Zaručnički / vjenčani prsten "Ti si izabrala mene, ja sam izabrao tebe"
"Ti si izabrala mene, ja sam izabrao tebe"
Model po želji
-
- +
Preporučeni proizvodi
Narukvica s potpisom
"Ti si izabrala mene, ja sam izabrao tebe"
Sticker (naljepnica)
"Ti si izabrala mene, ja sam izabrao tebe"
Jastuk
"Ti si izabrala mene, ja sam izabrao tebe"
Ručni sat s personaliziranom gravurom
Dino Merlin / Black Unisex
zdravoo, samo želim reći da ste jedna prije svega DIVNA radnja...ne samo zbog Dine...nego zbog osoblja koje uvijek ima osmijeh na licu, i poprave dan ✨️ Jako volim da udjem samo da pitam ,, kako ste? jeste se umorili? " Svi su jako ljubazni i nasmijani i jako profesionalni ???? Pogotovo za Koševo 5...pored stranice koja ne radi, oni su neumorno radili punom parom od samog otvaranja ✨️ PREDIVNI STE ! Magaza je jedno divno mjesto...nedan mir grada, i mjesto gdje znaš da bez obzira ko si...uvijek si dobrodošao/la ????
Hvala ljubaznom osoblju Magaze,divni ste ❣️ Veliki poljubac i srce za Dinu od Nađe.Jedva čekamo koncert ❤️
Kako da ti kazem koliko te volim❤️
Najbolji ste, bravo
Odlicna i brza usluga, cak online narudzba iz druge zemlje za BIH bez problema iduci dan isporucena, svaka cast za “Magaza Team” ????
podrška od srca, sve kvalitetno i provjereno
Porucio sam maskicu online....savrsena je! Hvala timu Magaza koji je na sve moje zahteve najljubaznije i najsrdacnije odgovorio.Preporuka svima????????
Sve pohvale za ovu prelijepu radnju, toliko ljubavi je satkano da je prosto nevjerovatno! Takođe želim da pohvalim divne žene koje rade u njoj, uvijek nasmijane i sa puno ljubavi pružaju uslugu. Obožavam Dina Merlina i kada uvijek dodjem u posjeti Sarajeva nemoguće je da ne dođem kod njih ! Samo tako nastavite i neka živi ljubav i dobri ljudi! ❤️❤️❤️❤️ Pozdrav iz Crne gore ????
Sve preporuke za Magazu, a posebno za zaposlene. Imala sam situaciju da sam iz Srbije naručila malo veći paket, istog dana me je pozvala jako prijatna radnica da mi kaže da je vrlo moguće da imam jako visoku carinu za taj paket i pokušala da mi pomogne sa par predloga kako možemo da rešimo situaciju. Na kraju sam odlučila da ipak odustanem od porudžbine i oni su mi bez ikakvih problema vratili novac koji sam uplatila. Ono što me je oduševilo je to što uopšte nisu morali da me upozoravaju na carinu nego da samo pošalju paket. Dolazim na koncert u avgustu i jedva čekam da Vas upoznam i uživo. Hvala Vam na divnoj komunikaciji,saeadnji i na strpljenju sa mnom.
Proizvodi savrseni,ali bez greske-savrseni! Do sada porucivao maskice,diskove a sada i jastui.Osoblje divno,usluzno,profesionalno! Malo je 5 zvezdica da Vas ocenim!!!