Opis
TranslateDino Merlin potpis (signature)
Dukserica (Hoodie) "Dino Merlin x Marko Feher"
"Dino Merlin x Marko Feher"
Veličina
Tabela veličina- S
- M
- L
- XL
- XXL
-
- +
Preporučeni proizvodi
T-shirt (majica)
"Mi smo ljubav što se sakriti ne može"
Kratka dukserica (Crop Top Hoodie)
"Dino Merlin x Marko Feher"
Kratka dukserica (Crop Top Hoodie)
"Zauvijek ovako" Sparkle Silver Glitter
Duga dukserica (Long Zip Hoodie)
"Zauvijek ovako" Sparkle Silver Glitter
U Sarajevo došla samo zbog prodavnice,u kojoj me je sačekala divna ljubazna žena... Sve pohvale
Super iskustvo s online narudžbom. Osoblje je izuzetno ljubazno i profesionalno. Sve je pažljivo i sigurno upakovano da se ne ošteti. Zaista rijetko kvalitetna i brza usluga, topla preporuka.
Kao veliki fan Dine Merlina samom posjetom u Sarajevo prvo na redu je bilo doci bas u Vasu trgovinu .Na samom ulasku docekalo me veselo osoblje,u trgovini sviraju pjesme Dine Merlina ,nalazi se razno razni suveniri od ploca,rokovnika,privjesaka za kljuceve ili sl,šalica,jastuka itd koji su top izgledom ..Svaka preporuka za obici ????????
Danas sam po prvi put posjetio magazu moram reći da sam ostao oduševljen ponudom ploča. Uspio sam kupiti ploču koju odavno tražim a radnica je bila veoma susretljiva i ljubazna. Sad je u pitanju kad opet doci ????
Najbolji i najprofesijonalniji u svakom pogledu,ponosni smo i sretni mi iz Sarajeva što imamo jednu takvu Magazu a i našeg Dinu Merlina.
Rado posjecujem Magazu.???????? Ponuda, ljubazno i profesionalno osoblje, koje Vas doceka sa osmjehom i vrhunskom uslugom, cini ovo mjesto posebnim u nasem gradu????????
Lijepo je doći u Sarajevo, proći Baščaršijom, posjetiti Magazu❤️ Moja sveska svaki put dobije koji stih Dine Merlina ❤️
Raj za oči ,dušu i nistalgiju
Sve pohvale za ovu prelijepu radnju, toliko ljubavi je satkano da je prosto nevjerovatno! Takođe želim da pohvalim divne žene koje rade u njoj, uvijek nasmijane i sa puno ljubavi pružaju uslugu. Obožavam Dina Merlina i kada uvijek dodjem u posjeti Sarajeva nemoguće je da ne dođem kod njih ! Samo tako nastavite i neka živi ljubav i dobri ljudi! ❤️❤️❤️❤️ Pozdrav iz Crne gore ????
Odlična saradnja. Narudžbina lepo i sigurno upakovana. Preporuka.