Opis
TranslateDino Merlin potpis (signature)
Manžetne s Dino Merlin potpisom Tube Shape (srebro)
Tube Shape (srebro)
-
- +
Preporučeni proizvodi
Narukvica s potpisom
"Mi"
Dukserica (Hoodie)
"Dino Merlin x Marko Feher"
T-shirt (majica)
"Danas sam OK" (crna)
T-shirt (majica)
"Je l' Sarajevo gdje je nekad bilo"
Sve pohvale za ljubazni i profesionalni tim Magaza shopa. Ponuda je izvrsna i raznovrsna, svi ljubitelji dobre muzike mogu naći nešto za sebe kao i poklone za drage ljude. Preporuka svima da posjete Magazu. ????
U Sarajevo došla samo zbog prodavnice,u kojoj me je sačekala divna ljubazna žena... Sve pohvale
Puno znači kada s druge strane imate nekoga ko je toliko susretljiv. Nijedno moje pitanje nije ostalo bez odgovora, a ljubaznost je zaista na zavidnom nivou. Sve preporuke za saradnju!
Ugodno i pozitivno iskustvo! Magaza je mjesto gdje se uvijek osjećam dobrodošlo,sve je čisto, uredno i s posebnom toplinom. Osoblje je izuzetno profesionalno, kulturno i ljubazno, uvijek spremno pomoći i pružiti najbolju uslugu. Kupovina karata je brza, jednostavna i bez stresa, a cijeli tim ulijeva povjerenje,možete se u potpunosti osloniti na radnike i radnice Magaze. Atmosfera je uvijek vesela i pozitivna, što čini svaku posjetu pravim zadovoljstvom. Topla preporuka svima! ????
Ljubazno osoblje, velik izbor.
Narucila sam poklon, uredno poslan iduci dan s njihove strane, stigao preko granice i tu je zapeo, no, ovi divni i dragi ljudi ucinili su sve sta su mogli da mi pomognu da posiljka stigne na moju adresu. Preporucam kupovinu, ako Vam se desi da zapne kao i meni, ne krivite njih, strpite se, stici ce, ali za sigurnost zbog "vanjskih" dostava ne cekajte zadnji minut za narudžbu, planirajte je unaprijed.????
Sve pohvale,hvala vam❤️
Magaza ✨️ - predivna ekipa ljudi sa velikim srcem. Hvala vam na svemu prijatelji. Volimo vas! ????
Sve pohvale za Magazu . Topla preporuka svima da posjete Magazu
Ja neću postaviti slike onoga što sam sve kupio u Magazi,od poklona,nakita,ukrasa...ali ću postaviti dvije slike i citirati D.Merlina sa jednog starog koncerta..."Ja znam da dok je vas,da će još 1000 godina Bosnom Behar beharati "! P.S. Hvala porodici Dervišhalidović na lijepom poklonu!