Opis
TranslateDino Merlin potpis (signature)
Poster s okvirom "Mi smo ljubav što se sakriti ne može"
"Mi smo ljubav što se sakriti ne može"
-
- +
Preporučeni proizvodi
Slika (uramljeno platno)
Mi smo ljubav što se sakriti ne može
Poster
"Mi smo ljubav što se sakriti ne može"
Poster s okvirom
"Sretno ti bilo, vilo, sve ti se pozlatilo"
Poster s okvirom
"Aj, mene majka jednog ima"
Ja neću postaviti slike onoga što sam sve kupio u Magazi,od poklona,nakita,ukrasa...ali ću postaviti dvije slike i citirati D.Merlina sa jednog starog koncerta..."Ja znam da dok je vas,da će još 1000 godina Bosnom Behar beharati "! P.S. Hvala porodici Dervišhalidović na lijepom poklonu!
Naručio sam ploču online. Iman je bila jako prijatna i od velike pomoći.
Odlična usluga, jako ljubazni uposlenici i sirok asortiman ploca, kaseta i cd-ova.
Magaza je jedna od onih radnji u koje uvijek rado svratimo kada tražimo poklon za nekoga. Izbor je zaista lijep i drugačiji, a osoblje top – ljubazni i prijatni, uvijek nasmijani i spremni pomoći. ❤️????
Veoma profesionalan tim.usluga vrhunska brza dostava, proizvod vrhunski Odusevljena sam ???? hvala vam
Super iskustvo s online narudžbom. Osoblje je izuzetno ljubazno i profesionalno. Sve je pažljivo i sigurno upakovano da se ne ošteti. Zaista rijetko kvalitetna i brza usluga, topla preporuka.
Brza narudžba, telefonski dogovor oko detalja. Gospođa sa telefona izrazito strpljiva i ljubazna. S obzirom da je isporuka iz druge države, sve je došlo brzo i po dogovoru. Sat je prekrasan, dodatna gravura daje poseban štih. Velika preporuka za stranicu i njihove djelatnike!! Pozdrav iz Hrvatske :)
Kao veliki fan Dine Merlina samom posjetom u Sarajevo prvo na redu je bilo doci bas u Vasu trgovinu .Na samom ulasku docekalo me veselo osoblje,u trgovini sviraju pjesme Dine Merlina ,nalazi se razno razni suveniri od ploca,rokovnika,privjesaka za kljuceve ili sl,šalica,jastuka itd koji su top izgledom ..Svaka preporuka za obici ????????
Sve je zaista extra. Od radnje, proizvoda, kvalitete, osoblja i svega. Sve preporuke!❤️
Izuzetno sam zadovoljna uslugom! Iako je bila ogromna gužva i velika potražnja za kartama za koncert, radnici su ostali maksimalno profesionalni, smireni i ljubazni prema svima. Svakom kupcu su pristupili sa strpljenjem i osmijehom, što je zaista za svaku pohvalu u takvim stresnim situacijama. Svaka čast na trudu.